Nasze koty

kotton.pl-kotton

Bohaterami bloga są wszystkie koty w rodzinie. Po pierwsze Nikon – wyznacznik naszych pór dnia i pozycji do spania. Z pochodzenia kot rosyjski niebieski, z zachowania typowy kanapowiec z tendencją do “brzuszka”, uwielbiający niedzielne śniadanie prosto do łóżka.

Kotton to rudy protoplasta bloga, oczko w głowie mojej mamy, został przygarnięty z wrocławskich działek. Mama codziennie gotuje mu obiadki, karmi wołowiną, rukolą i przepiórczymi jajami. Na powitanie Kotton grucha jak gołąbek i daje długiego liza w nos.

Krokiet i Czaki to koty teściów, dwa piękne dachowce darzące się miłością skomplikowaną – raz w romantycznym uścisku, innym razem zakleszczone w bójce.

Kolejny bohater to Beton – brat Nikona z kolejnego miotu. Kocur naszych przyjaciół, do których wpadamy zawsze ze swoim czworonogiem, by dać kotom szansę na wspólne harce… Co zazwyczaj zamiast “kocim fitnessem” kończy się podwójną kimą i opróżnioną miską.

Swoje epizody na blogu miały też koty kuzynek, koleżanek… Właściwie każdy napotkany kot może stać się moim bohaterem – poluję na nie z obiektywem na każdym kroku, szczególnie podczas wyjazdów.

Brak komentarzy

Zostaw Komentarz

Używamy ciasteczek Więcej

W ramach naszego bloga używamy plików cookies, co pozwala nam dostarczyć Ci jeszcze lepsze informacje. Czytając Kotton.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Zamknij