design i akcesoria dla kota

Meble dla kotów w IKEA!

2017-10-15

Świat zwierzolubów zrewolucjonizowała informacja, że IKEA zdecydowała się wprowadzić linię mebli dla psów i kotów. Zła wiadomość jest taka, że w Polsce będziemy musieli poczekać na LURVIG jeszcze pół roku.

Hackowanie mebli IKEA

Firma zdobywa serca konsumentów na całym świecie swoimi tanimi, dostępnymi, a jednak dobrze zaprojektowanymi meblami. Do tej pory brakowało na rynku podobnej marki – ale dla zwierząt. Cena designerskich legowisk czy drapaków potrafi zwalić z nóg, dlatego opiekunowie “hakują” najpopularniejsze modele mebli IKEA pod kocie potrzeby. Instrukcje, jak przerobić stoliki LACK na drzewko dla kota lub ukryć kuwetę w regale BESTA, znajdziecie np. tutaj.

LURVIG znaczy kudłaty

IKEA wie, że zwierzaki są coraz częściej pełnoprawnymi – tylko czworonożnymi – członkami rodzin. Dlatego w nowej kolekcji LURVIG znajdziemy wszystko, by mogły czuć się bezpiecznie i komfortowo. W dziale dla kotów są to: budki, legowiska, drapaki, kocyki, miski, poidełka, transportery, obroże i kuwety, szczotki i zabawki. Część produktów jest kompatybilna z tradycyjnymi meblami i tu upatruję ogromnego potencjału LURVIG.

Ceny? Najdroższy mebel kosztuje w Stanach 56 dolarów, więc u nas nie powinien przekroczyć 200 zł. Jeśli chodzi o modele i różnorodność produktów – na razie szału nie ma, ale jeśli kolekcja okaże się sukcesem – w co nie wątpię – na pewno z czasem będzie coraz lepiej.

Zdjęcia: ikea.com

meble i zabawki kot IKEA

 

Zobacz również

10 komentarzy

 • Reply m 2017-10-18 at 14:24

  Nie no sofa jest świetna! Tylko czekać na minifotel :D

 • Reply Krzysztof 2017-10-23 at 13:52

  Drapak w domu to podstawa. Ja na wszelki wypadek mam dwa i dopiero to przekonało kota do zostawienia kanapy w spokoju :)

 • Reply Paulina Gudalewicz 2017-11-07 at 16:45

  Geniusz! Czuję, że każda moja wypłata przepadnie :D

 • Reply Olka 2017-11-09 at 16:53

  Fajne :) Zastanawiam się tylko, czy moje koty faktycznie by z tego korzystały na dłuższą metę. Jak na razie każde legowisko i miejsce przygotowane specjalnie dla nich nudzi się po max miesiącu. I tak wygrywa szafa, sofa i mój fotel :D Ale przyznam, że jak będę w IKEI to z chęcią zobaczę co mają fajnego i w jakiej cenie :)

  • Reply Kot Kotton 2017-11-13 at 22:55

   Bo meble dla kotów kupujemy tak naprawdę dla siebie ;)

 • Reply Marek 2017-11-27 at 16:50

  Świetny ten stół z nogami do drapani. Przydałby się :)

 • Reply lepian 2019-03-02 at 15:38

  Meble LURVIG niestety u nas się nie pojawiły , ale strona hakerów mebli ikea ciekawa , znalazłem tam “ścianę wspinaczkową”
  dla kotów , spróbuje taką zamontować .

 • Zostaw Komentarz

  Używamy ciasteczek Więcej

  W ramach naszego bloga używamy plików cookies, co pozwala nam dostarczyć Ci jeszcze lepsze informacje. Czytając Kotton.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

  Zamknij