inne tematy

Życie z kotem-seniorem. Nikon kończy 11 lat!

2023-08-12
kot urodziny

Nic nie rozczula mnie bardziej, zwłaszcza w taki dzień jak dzisiaj, niż myśl, że Pan Kot towarzyszy mi już 11 lat. 11 lat! To niemal jedna trzecia mojego życia. Przeszliśmy razem tyle przeprowadzek, wyjazdów i obdrapanych kanap…

Wiem że nonsensem byłoby życzyć kotu sto lat w taki dzień, ale zdradzę Wam mój osobisty cel. Chcę i robię wszystko, co w mojej mocy, aby dożył co najmniej dwudziestki. W dobrym zdrowiu i rozkoszując się tym, co lubi najbardziej – wygrzewaniem się na balkonie i wielogodzinnym spankiem w centralnym miejscu na kanapie.

Czy zmienił się przez ostatnie lata? Absolutnie nie! Nadal jest równie aktywny (czytaj: leniwy), jak kiedy był kilkuletnim podlotkiem. Jego ulubioną zabawą pozostaje wciąż leżenie do góry brzuchem, pieszczotą – klepanie, a do aktywności zmusza go jedynie pogoń za smaczkami. Tylko niestety do weterynarza jeździmy coraz częściej. Co zrobić, taki urok bycia w kwiecie wieku.

25 lat Nikonie!

Pan Kot i jego urodzinowy prezent, tylko lekko przymały

PS
Kocia matka przeprasza za lekko nietrafiony prezent! Kiedy zamawiałam ten piękny drapak z Reserved, nie spodziewałam się, że poczuję się, jak dziewczyny zamawiające sukienki z Aliexpress, które okazują się ubrankami dla lalek. Drapaczek jest tak mały, że z pewnością nie nadaje się do porządnego drapania. Niemniej jednak może posłuży jako wygodne kocie krzesełko.

Zobacz również

1 Komentarz

  • Reply Benek 20 2023-08-29 at 01:51

    Mój kotek Benek w tym roku w czerwcu miał 20 urodziny i nadal jest w dobrej kondycji ,czego życzymy Nikonowi Pozdrawiamy

  • Zostaw Komentarz

    Używamy ciasteczek Więcej

    W ramach naszego bloga używamy plików cookies wyłącznie w celach statystycznych/analitycznych. Czytając Kotton.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

    Zamknij