Nasze koty

kotton.pl-kotton

Bohaterami bloga są wszystkie koty w rodzinie. Po pierwsze Nikon – wyznacznik naszych pór dnia i pozycji do spania. Z pochodzenia kot rosyjski niebieski, z zachowania typowy kanapowiec z tendencją do „brzuszka”, uwielbiający niedzielne śniadanie prosto do łóżka.

Kotton to rudy protoplasta bloga, oczko w głowie mojej mamy, został przygarnięty z wrocławskich działek. Mama codziennie gotuje mu obiadki, karmi wołowiną, rukolą i przepiórczymi jajami. Na powitanie Kotton grucha jak gołąbek i daje długiego liza w nos.

Kolejny bohater to Beton – brat Nikona z kolejnego miotu. Kocur naszych przyjaciół, do których wpadamy zawsze ze swoim czworonogiem, by dać kotom szansę na wspólne harce… Co zazwyczaj zamiast „kocim fitnessem” kończy się podwójną kimą i opróżnioną miską.

Swoje epizody na blogu miały też koty kuzynek, koleżanek… Właściwie każdy napotkany kot może stać się moim bohaterem – poluję na nie z obiektywem na każdym kroku, szczególnie podczas wyjazdów.

4 komentarze

 • Reply Beata Skora 2019-11-06 at 17:57

  Marta…. trafiłam na Twój blog przez przypadek i od pierwszej chwili wiedziałam, że zostanę tu na dłużej/zawsze. Przeczytałam już kilka wpisów i teraz czeka mnie nadrobienie zaległości : -). Super, trafione w sedno tematy. Konkretne, zwięzłe i bardzo pomocne. Mega się cieszę, że tu jestem.

  Pozdrawiam – Beata, opiekunka dwóch sierściuchów Frani i Kostka.

  • Reply Kot Kotton 2019-11-18 at 10:47

   Beato, dziękuję za miłe słowa, zapraszam też na naszego Facebooka i Instagrama – tam jesteśmy z Nikonem prawie codziennie :)

 • Reply monika lutnik 2020-02-11 at 12:58

  Pozdrawiamy najcieplej jak potrafimy monika lulu I misha koty pokazaly mi co jest naprawde wazne w zyciu!!

 • Zostaw Komentarz

  Używamy ciasteczek Więcej

  W ramach naszego bloga używamy plików cookies wyłącznie w celach statystycznych/analitycznych. Czytając Kotton.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

  Zamknij