design i akcesoria dla kota

Lektyka dla kota

2014-02-22

Nikon nie jest już noszony w transporterze, lecz w prawdziwej lektyce. Sandy to największa torba transportowa, jaką udało nam się znaleźć – żeby nasz królewicz w końcu polubił podróże. Kot posiada tam łoże jak marzenie… za to jego tragarze nie mają już tak kolorowego życia.

plusy
wielkość: 46 x 44 x 35 cm
szlufki do zapięcia pasami w samochodzie
dwustronna wyściółka na zimę i lato (można wyprać)
kieszonki na chrupy i inne drobiazgi
możliwość przerobienia na legowisko

minusy
człowiek staje się tragarzem z prawdziwego zdarzenia – kształt torby jest świetny do leżakowania lokatora, gorzej z noszeniem
kolor ;)

[Aktualizacja 25.07.2015]

Po ponad roku użytkowania torby około raz w tygodniu torba zaczęła rozchodzić się na szwach, jej nietrwałość trzeba to zaliczyć do wielkich minusów torby. Kontaktowałam się ze sklepem i na transporter nie obowiązuje żadna gwarancja. Jednym słowem duże rozczarowanie. kot-rosyjski-wroclaw-transporterduzy-transporter-dla-kotaogromny-transporter-dla-kota-xxldwie kieszenie – na chrupki i książeczkę zdrowiawielki-transporter-dla-kota-torbajako legowiskotransporter-legowisko-dla-kota-malego-psatransporter-dla-kotaniestety po ponad roku noszenia w niej kota rozchodzi się na szwach:transporter-dla-kota-sandy-zooplus-opinia

transporter-dla-kota-sandy-zooplus-opinie

Zobacz również

10 komentarzy

 • Reply Karolina 2015-09-02 at 12:50

  Zastanawiam się nad wymianą mojego dotychczasowego transporterka (długa torba 50x27x28) na ten konkretny model. W opisach w sklepie jest zawarta informacja, iż jest dla zwierząt do 11,5 kg. Kocica nie miałaby problemu ze zmieszczeniem się w transportera, ale kocur to nie wiem. Nasz Bunio długość tułowia z głową ma 49cm (bez ogona) a wysokość 30 cm, po prostu duży kocur sześciokilogramowy (niegruby). Czy faktycznie ten transporterek jest tak duży jak w opisie? Lekki? Czy wygodny z noszeniu (poruszam się komunikacją miejską)? Byłabym wdzięczna na informacje.

  • Reply Kot Kotton 2015-09-02 at 14:59

   Hej, transporter jest naprawdę duży. Jedna pani w lecznicy, stwierdziła, że chce taki sam i będzie dwa koty pakować na raz :) Bardzo pomocne u weterynarza jest górne otwieranie, wtedy nie trzeba niepotrzebnie stresować kociaka wyciąganiem ze swojej kryjówki, jeśli np. trzeba zrobić tylko zastrzyk. Od razu uprzedzam, że wygodny do noszenia nie jest (sam kot leży tam jak lord). Ale generalnie 6 kg kota to chyba trzeba by w wózku wozić, żeby było super wygodnie :)

   • Reply Dorota 2017-09-03 at 20:56

    Kurczę,a właśnie przymierzalam sie do zakupu dla mojego Ruska. W starej juz mu ciasnawo i niewygodnie. Ale teraz to juz nie wiem .

    • Reply Kot Kotton 2017-09-04 at 21:01

     W tej na pewno będzie miał dużo miejsca, jeśli nie nosisz na duże odległości powinna zdać egzamin.

 • Reply Iza 2016-10-16 at 13:23

  ile waży ta torba? Mój kot ma 7,5 kg więc zastatanawiam się czy kot+torba są jeszcze do udzwignięcia przez kobietę…

  • Reply Kot Kotton 2016-10-16 at 16:12

   Cześć Izo, torba nie jest ciężka (na oko max. 2 kg – spróbuję ją zważyć i dam Ci znać). Można ją obciążać do nawet 25 kg, ale przy cięższym kocie jej noszenie będzie dosyć niewygodne. Nasz Nikon ma 5 kg i dłuższa podróż na piechotę nie należy do super przyjemnych, głównie przez okrągły kształt. A w czym do tej pory nosiłaś swojego kota? Bo przy 7,5 kg chyba ciężko mówić o wygodzie ;)

   • Reply Iza 2016-10-16 at 20:56

    thx :) razem prawie 10 kg… muszę przemyśleć.
    Używamy klatki transportowej i jeździmy samochodem, ale wet jest dość blisko, więc pomyślałam o torbie transportowej i przejściu tych kilkuset metrów. Słuchanie jak płacze w klatce jest dla kierującego stresujące :)

    • Reply Kot Kotton 2016-10-17 at 11:11

     A myślałaś o plecaku na kota? Albo transporterze na kółkach?

 • Reply Ula 2017-06-18 at 00:35

  Hej :)) Jak to nie obowiązuje gwarancja?? Przecież na każdy produkt zakupiony w Polsce przysługuje 2 letnia gwarancja! Jak mogli Cię tak spławić?? Zwłaszcza że to nie torba za 15 zł… Myślałam że Zooplus lepiej traktuje klientów!

  • Reply Kot Kotton 2017-06-22 at 22:40

   Mhm, już nie pamiętam, jak to tłumaczyli – ale to był 2014 rok, może prawo nie było dla nas, konsumentów takie łaskawe.

  Zostaw Komentarz

  Używamy ciasteczek Więcej

  W ramach naszego bloga używamy plików cookies wyłącznie w celach statystycznych/analitycznych. Czytając Kotton.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

  Zamknij