zabawki

Sens kupowania zabawek dla kota

2016-08-23
Zabawki dla kota

Spójrzmy prawdzie w oczy: koty nie potrzebują specjalnych zabawek, potrzebują nas i wspólnie spędzanego czasu. Zabawki kupujemy dla siebie, bo zwierzaka będą kręcić tak samo przedmioty znalezione w domu sznureczki, kabelki, patyczki do uszu, szeleszczące papierki po cukierkach… (Pomysły na rozrywki tego pokroju znajdziecie w tym wpisie.)

I mimo iż niepokochane zabawki piętrzą się w kartonach, a Nikon najbardziej lubi uganiać się za zwiniętymi kabelkami, to ciężko mi się oprzeć zakupie kolejnego drobiazgu. Za każdym razem wierzę, że właśnie ta zabawka będzie wyjątkowa i przemieni mojego lenia kanapowego w dzikiego łowcę.

By nie być gołosłowną, przedstawiam nasz kolejny nabytek. Wiążę z nim (jak zwykle) wielkie nadzieje wszystko przez schowek na kocimiętkę. Dotychczasowe zabawki z ziółkami szybko wietrzały i przestawały być atrakcyjne dla mojego narkomana. Tutaj mogę co chwilę dokładać mocy i Nikon z niesłabnącym zacięciem boksuje pluszaka.

Zabawka z kocimiętką

Zabawki dla kota

Kocimiętka w zabawce dla kota

Zabawki dla kotów

Zobacz również

3 komentarze

 • Reply jokerblog.pl 2016-08-29 at 00:44

  Nutka kreatywności i sami możemy stworzyć zabawkę która pochłonie uwagę naszego kota. U mnie wystarczy sznurek i ewentualnie coś na koniec można przywiązać. Prawda jest też taka, że mój kot sam jest mistrzem w umilaniu sobie czasu zabawą i tak przykładowo w zimie bawi się bombkami z choinki a w lecie dorwie jakieś pudełko :-1

  • Reply Kot Kotton 2016-08-30 at 16:23

   U nas najbardziej działają zepsute zabawki :D Jak już odpadną piórka, pompony, świecidełka… dopiero wtedy jest zabawa!

  • Reply jokerblog.pl 2016-08-30 at 19:40

   Autorko, tak z ciekawości zapytam. Prowadzisz jeszcze jakieś inne blogi? Jeśli tak, to mogę prosić o link do nich.

  Zostaw Komentarz

  Używamy ciasteczek Więcej

  W ramach naszego bloga używamy plików cookies wyłącznie w celach statystycznych/analitycznych. Czytając Kotton.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

  Zamknij