Współpraca

Cześć, 

podejmuję się promocji wyłącznie wyselekcjonowanych, świetnych jakościowo produktów dla kotów – i ich opiekunów.  Podpowiem Ci, z czym możesz się do mnie zgłosić, a z czym lepiej nie – co pozwoli oszczędzić Ci czas :) 

Co mnie najbardziej interesuje

Akcesoria dla kotów – drapaki, legowiska, fontanny, szelki dla kotów, szczotki, transportery. W miarę możliwości wykonane z naturalnych materiałów – drapaki kartonowe i drewniane, legowiska z bawełny etc. 

Dla kociarzy – elementy wystroju wnętrz (pościel, poduszki dekoracyjne, doniczki, stoliki, rośliny) – dobre jakościowo, z naturalnych materiałów, najlepiej produkowane w Polsce lub polskich marek. Chętnie przyjrzę się też ubraniom, biżuterii, naturalnym kosmetykom i książkom. 

Co mnie interesuje mniej 

Karmy – nie mówię kategorycznego nie, ale Nikon jest wybredny i wielu karm nie tknie. Czasem przyjmuję do testów, ale wyłącznie mokre i bezzbożowe, o świetnym, mięsnym składzie. Jeśli jesteś producentem karm zbożowych, od razu mogę powiedzieć, że się nie dogadamy.

Nie promuję 

Nie promuję leków i suplementów dla kotów (piszę jedynie o tych, które stosuję pod kontrolą weterynarza), żwirków (jestem wierna Cat’s Best) oraz rzeczy, które uważam za niewskazane dla czworonogów np. strzyżenia kotów, GPS dla kotów wychodzących (promuję wychodzenie wyłącznie pod kontrolą, na szelkach). 

Zarówno testy produktów, jak i wpisy komercyjne są na moim blogu, Instagramie i Facebooku odpowiednio oznaczane. 

Do usłyszenia 
Marta 

Używamy ciasteczek Więcej

W ramach naszego bloga używamy plików cookies wyłącznie w celach statystycznych/analitycznych. Czytając Kotton.pl wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek.

Zamknij